رزومه کاری


- از سال 1361 تولید و اجرای سقف های مجوف با اکس 75 و سبک سازی سقف ها در برج اخگر قلهک، کتابخانه ملی همت،  مجموعه برج های شرکت سامان گسل، اندیشه دماوند، مجموعه برج های مسکونی سپاه منطقه 4 تهران و ...


- تولید کفپوش های بتنی رنگی ترکیبی با سنگ های رنگی و تنوع طرح بدون استفاده از رنگ های شیمیایی و قابل طراحی و متناسب با بهداشت روانی جامعه تولید جدول های بتنی رنگی با رنگ طبیعی سنگ های معدنی برای پارک ها از جمله کارهای اجرا شده پارک باغ تهران می باشد. و در هر 22 منطقه تهران شهرداری اصفهان و شهرستان هاب استان اصفهان3 ابداع کننده جدول های بتن پلیمری با علایم ترافیکی و راهنمایی و رانندگی برای استفاده همه جانبه کلیه شهرداری ها، زیبا سازی شهری، پارکینگ های عمومی و خصوصی پارک ها و ویلاها و مکان هایی که نیاز به زیبا سازی و استاندارد و کیفیت دارند.


-  ابداع کننده جدول های بتون پلیمری با علائم ترافیکی راهنمایی و رانندگی برای استفاده همه جانبه کلیه شهرداری ها، زیبا سازی شهری پارکینگ های عمومی و خصوصی پارک ها و ویلاها و مکان هایی که نیاز به زیبا سازی و استاندارد و کیفیت دارند.


-  تولید کفپوش های ضد سایش با دانه بندی و طرح مخلوط اختصاصی و روش تولید خاص و طرح های متنوع و اشکال هندسی خاص این واحد و بتن های مقاومتی و سنگین جهت استفاده برای پیاده رو ها و پارک ها، پارکینگ ها و خیابان های ماشین رو به دلیل مقاومت فشاری بالا و ضد سایش بودن طرح اختلاط و از سال 1361 که این کارخانه شروع به کارکرد تحت مدیریت آقای حسین نکته دان بوده است.


-  تولید مصالح بتون های مقاومتی از معدن اختصاصی برای معابر عمومی و خیابان ها با ترافیک سنگین

تماس با ما

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی جی، خیابان اصلی، پلاک 2، مبلمان شهری شهر آذین
تلفن تماس: 8-35724287-031

تلفن همراه: 09131180679

تلفن همراه: 09133084657

 فاکس: 35724286-031

سرعت گیر ترافیکی